נחשדים בביצוע עבירת אלימות? אתם חייבים ייצוג הולם בבית המשפט - עו"ד עידן דביר
 

עבירות אלימות

עורך דין צבאי > עבירות אלימות

אתם נחשדים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש חמורות ואף לשאת עליכם כתם לכל החיים. חשוב שתדעו מהן עבירות אלימות, איזה סוגי תקיפה יש, ומה דינה של העבירה בה אתם נחשדים. חשוב שתקראו, תפנימו ותפנו לעורך דין – עוד בשלב החקירה במשטרה.

עבירות אלימות – כמה זה נפוץ! כמה זה חמור?

עבירות אלימות שכיחות מאוד בארצנו הקטנטונת. הן מוגדרות בחוק העונשין במסגרת מגוון מעשי תקיפה – מהפעלת כוח על אדם בניגוד לרצונו ועד לתקיפה בנסיבות מחמירות. העונש על עבירות אלימות הוא פועל יוצא של חומרת העבירה ותוצאותיה, כשנלקחים בחשבון פרמטרים שונים כמו אופיו של התוקף, עברו ויחסיו עם הקורבן. בכל מקרה, עבירות אלימות, גם הקלות שביניהן, נדונות בכובד ראש במערכת המשפטית. משום כך דרוש להן ייצוג הולם ע”י עורך דין המנוסה בתחום.

עבירות אלימות במשפחה – מי מתלונן?

עבירות אלימות במשפחה הן ענף משמעותי וחמור בתחום עבירות אלימות. ברוב המקרים חקירה בנושא נפתחת עקב תלונה של קרובי משפחה, שכנים, אנשי רווחה, יועצת בית ספרית, או מטפל רפואי כלשהו, שחושד כי מקור החבלה בה הוא מטפל הינה עבירת אלימות. ישנם מקרים בהם אדם ייחשד כעובר עבירות אלימות עקב תלונת שווא, כמו במקרי גירושין או בהתמרדות ילדים כלפי הוריהם. לפיכך, חשוב מאוד כי עורך דין לעבירות אלימות יהיה מעורב כבר בתחילת הדרך, יספק הגנה ויקדים תרופה למכה (ולמי שהִכּה).

סוגי עבירות אלימות – השלישייה המובילה

  1. תקיפה סתם – עבירות אלימות המאופיינות בתקיפה ללא חבלה, כאשר למרות שקיימת תקיפה, הקורבן לא ניזוק ממנה פיזית. אלו נחשבות עבירות אלימות קלות, שגוררות עונש של עד שנתיים מאסר.
  2. תקיפה עם חבלה ממשית – עבירות אלימות, שהקורבן ניזוק מהן פיזית ומטופל רפואית בעקבותיהן. אלו נחשבות עבירות אלימות בינוניות, שגוררות עונש של עד שלוש שנות מאסר.
  3. תקיפה בנסיבות מחמירות – עבירות אלימות המערבות מספר תוקפים, עבירות אלימות במשפחה ועוד. אלו נחשבות עבירות אלימות חמורות, שגוררות עונש מאסר כפול מהקבוע בחוק לעבירות דומות שלא בנסיבות מחמירות.

עבירות אלימות – דרוש עורך דין מיומן!

כשיש חשד לביצוע עבירות אלימות – יש לפנות מיד אל עורך דין לעבירות אלימות. עורך דין כזה יוכל להשיג את הענישה המינימאלית בגין העבירה, וישמש כ”מסיר כתמים” יעיל ביותר, כנדרש לכתם שמשאירות עבירות אלימות.

עורך דין עידן דביר בקיא ומנוסה בכל תחום עבירות אלימות, תוך הכרת כל החוקים והתקנות בתחום. הוא יספק לכם ייעוץ, ליווי וייצוג תוך מתן הגדרה מתאימה לעבירה על מנת לבטל את התלונה או להקל בעונש, בחינת העדים, בחינת הראיות – הפרכת המרשיעות ומציאת מזכות, וכמובן – ייצוג הולם בבית המשפט. הליווי של עורך דין דביר מעניק שקט נפשי ועשוי לשנות את תמונת המצב מקצה לקצה – לטובתכם!

כתבות ברשת

עורך דין עידן דביר

במהלך השנים כתבו עלינו רבות בעיתונות וברשת, היכנסו ותוכלו לקרוא על פסקי דין השונים אותם משרדנו הוביל.

היכנסו וקיראו

אודות משרדנו

עורך דין עידן דביר

משרדנו מתמחה בדיני צבא, פלילים, דיני תעבורה, חוזים והסכמים, תאגידים וחברות, הוצאה לפועל, קניין רוחני, צוואות וירושות

אודותינו
a

כתובת משרדנו

עורך דין עידן דביר

מגדל משה אביב ברח' ז'בוטינסקי 7 רמת גן, קומה 21 ישראל. שעות הפעילות שלנו הם בשעות 9:00-18:00

צרו קשר איתנו
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support