עבירות רכוש - עורך דין צבאי
 

עבירות רכוש

עורך דין צבאי > עבירות רכוש

עבירות רכוש הן נושא שכדאי לכם לדעת עליו – בין אם הסתבכתם בו כרגע ובין אם לאו. מדובר בעבירות שיכולות לקרות לכל אדם נורמטיבי, אפילו לילד שלכם. קראו והפנימו!

עבירות רכוש – אל תקלו בהן ראש!

במסגרת עבירות רכוש נכללות גניבה, פריצה, שוד וכל נטילה ולקיחת בעלות בכוונה תחילה על רכוש של אדם אחר. כמו כן, גרימת נזק לרכוש בבעלות כוחות הביטחון תיחשב כעבירת רכוש. עבירות רכוש מהוות פגיעה בזכויות יסוד של האדם, ומשום כך בתי המשפט נוהגים להחמיר בהן. חשודים בעבירת רכוש פלילית יכולים למצוא עצמם במעצר בית, מעצר יממה לפני הגשת כתב אישום, ואפילו מעצר עד תום ההליכים בנסיבות בהן קיים חשש של סכנה לציבור (התארגנות מספר עבריינים או ביצוע עבירות רכוש באמצעים מתוחכמים).

עבירות רכוש – פרצה קוראת לבני נוער

עבירות רכוש ניתנות לביצוע בקלות יחסית, ויש סיכוי רב שהעבריין לא ייתפס בעקבות מעשהו. משום כך אלו עבירות שכיחות בקרב בני נוער. צריכת סמים נמנית בין הגורמים העיקריים הדוחפים בני נוער לביצוע עבירות רכוש. במקרים רבים הסיפור לא מסתיים בביצוע עבירות רכוש, ובני נוער עלולים להתדרדר לעולם הפשע. לפיכך, יש להיות ערניים ולטפל בכל חשד של מעורבות בני נוער במקרי גניבה ופריצה ולו הקלים ביותר.

גניבה – זה לא סתם לקחת…

גניבה מוגדרת כנטילה של רכוש במרמה, איומים או ניצול ללא הסכמת הבעלים החוקיים, ומתוך כוונה לשלול ממנו לתמיד את בעלותו על הרכוש. גם הסתרת מסמכים (כגון צוואה) ואפילו נטילת חשמל, גז או מים ממישהו – ייחשבו בתור גניבה. העונשים על גניבה חמורים ביותר, ונעים בין 3 שנות מאסר למי שאין לו עבירות קודמות, וכאשר הגניבה לא נעשתה בנסיבות הדורשות החמרה, ועד 10 שנות מאסר לגניבת רכוש המדינה ע”י עובד ציבור.

פריצה – כניסה ללא הזמנה!

פריצה מוגדרת ככניסה של אדם למבנה כלשהו במרמה, תחבולה, איום או שימוש בכוח, במטרה לפתוח אחד מפתחי המבנה ולחדור דרכו פנימה. פריצה נעשית בדרך כלל לצורך גניבת רכוש, שמירה על רכוש או לצרכי הימלטות. רמת הענישה על פריצה נקבעת בהתאם למטרתה, היקפה, סוג הרכוש שנגנב ועוד.

עבירות רכוש – מומלץ לפנות לעורך דין בתחום

עבירות רכוש עלולות להוביל לענישה קשה. רק עורך דין מנוסה בתחום עבירות רכוש יוכל לתמרן בין נבכי החוקים והיצירתיות, על מנת להשיג את העונש הקל ביותר. עורך דין עידן דביר אוחז בניסיון בתחום עבירות רכוש, ויוכל לייצג אתכם וללוותכם לאורך התהליך עם מינימום הסתבכויות ומקסימום הישגים. טיפול נכון בעבירות רכוש – זה נכס!

כתבות ברשת

עורך דין עידן דביר

במהלך השנים כתבו עלינו רבות בעיתונות וברשת, היכנסו ותוכלו לקרוא על פסקי דין השונים אותם משרדנו הוביל.

היכנסו וקיראו

אודות משרדנו

עורך דין עידן דביר

משרדנו מתמחה בדיני צבא, פלילים, דיני תעבורה, חוזים והסכמים, תאגידים וחברות, הוצאה לפועל, קניין רוחני, צוואות וירושות

אודותינו
a

כתובת משרדנו

עורך דין עידן דביר

מגדל משה אביב ברח' ז'בוטינסקי 7 רמת גן, קומה 21 ישראל. שעות הפעילות שלנו הם בשעות 9:00-18:00

צרו קשר איתנו
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support