הכנה והדרכה לדין משמעתי - עו"ד צבאי עידן דביר
 

הכנה והדרכה לדין משמעתי

עורך דין צבאי > הכנה והדרכה לדין משמעתי

חייל, נגד, קצין – אתם עומדים להישפט במסגרת הליך דין משמעתי? אל תזלזלו במעמד, שכן תוצאותיו יכולות להשפיע על המשך שירותכם הצבאי. חשוב מאוד שתגיעו לדיון המשמעתי כשאתם מוכנים אליו ומסוגלים לייצג את עצמכם בצורה המיטבית. עורך דין צבאי ופלילי יוכל לספק לכם את ההכנה האופטימאלית להגנה העצמית!

הליך דין משמעתי – יכול להיות משמעותי!

כמעט כל חייל, נגד או קצין עלולים למצוא את עצמם במרכזו של הליך דין משמעתי, בו הם נשפטים בפני קצין שיפוט, שלרוב הינו גם מפקדם. לעיתים מדובר בהליכים משמעתיים, הדנים בעבירות זניחות, שאינן משפיעות על המשך שירותו הצבאי של החייל. עם זאת, במידה והדיון המשמעתי דן בעבירה חמורה – הרי שבהתאם גם התוצאות עלולות להיות חמורות ובעלות השלכה על קידום הקריירה הצה”לית, בעיקר כשמדובר באנשי קבע.

חשיבות הכנה ע”י עו”ד לקראת הליך דין משמעתי

להבדיל מהליכים משפטיים המתנהלים בבתי הדין הצבאיים, במסגרת הליך דין משמעתי אין לנאשם זכות ייצוג ע”י עורך דין. דווקא בשל עובדה זו חשוב מאוד לקבל ליווי וייעוץ של עורך דין, שיתדרך וינחה את הנאשם לקראת משפטו. הכנה לקראת הליך דין משמעתי תאפשר לחייל, הנגד או הקצין, להגיע למשפט בטוחים בעצמם ומצוידים בכלים הטובים ביותר כדי לייצג את עצמם בצורה סדורה ומשכנעת, שתקטין את סיכויי הרשעתם.

עו”ד עידן דביר – הכנה מוצלחת להליך דין משמעתי

עו”ד עידן דביר מיומן בביצוע הכנה להליך דין משמעתי. עו”ד דביר הוא סנגור צבאי ועורך דין פלילי, שמכיר היטב את סדרי הדין המשמעתי, ואת התנהלות הגורמים הפיקודיים, לרבות הדקויות שעשויות להשפיע על החלטותיהם. כיוון שכך, ביכולתו להכין חיילים ואנשי קבע לקראת הליך דין משמעתי, כך שייצגו את עצמם כאילו הוא היה איתם במהלך הדיון. במסגרת הכנה להליך דין משמעתי, עו”ד דביר עורך סימולציות עם הנאשם במטרה להביאו לרגע האמת מוכן ובטוח בעצמו, עם מינימום הפתעות ומקסימום הצלחה.

כתבות ברשת

עורך דין עידן דביר

במהלך השנים כתבו עלינו רבות בעיתונות וברשת, היכנסו ותוכלו לקרוא על פסקי דין השונים אותם משרדנו הוביל.

היכנסו וקיראו

אודות משרדנו

עורך דין עידן דביר

משרדנו מתמחה בדיני צבא, פלילים, דיני תעבורה, חוזים והסכמים, תאגידים וחברות, הוצאה לפועל, קניין רוחני, צוואות וירושות

אודותינו
a

כתובת משרדנו

עורך דין עידן דביר

מגדל משה אביב ברח' ז'בוטינסקי 7 רמת גן, קומה 21 ישראל. שעות הפעילות שלנו הם בשעות 9:00-18:00

צרו קשר איתנו
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support