עורך דין הוצאה לפועל - הסתבכת עם הוצאה לפועל? צור איתנו קשר.עו"ד עידן דביר.
 
עורך דין צבאי > הוצאה לפועל
a

עורך דין הוצאה לפועל

השיק שקיבלתם חזר? פסק הדין שנפסק לזכותכם אינו מתקיים ע”י החייב לכם? ואולי אתם דווקא בצד השני של המתרס: חייבים הזקוקים להגנה. בכל מקרה אתם זקוקים לסיוע בתחום הוצאה לפועל. המאמר הבא שופך אור על נושא הוצאה לפועל בכלל ועל ייצוג עורכי דין בתחום בפרט.

הזרוע המבצעת של בתי המשפט

הוצאה לפועל הינה מערכת מבצעת מיוחדת, שהוקמה מכוח חוק ההוצאה לפועל. מטרתה של מערכת זו – לאפשר לאדם לממש זכויות שניתנו לו באמצעות פסקי דין, שיקים, שטרות, שטרי משכון, משכנתאות ועוד. למעשה ניתן לראות במערכת הוצאה לפועל מעין זרוע מבצעת של בתי המשפט, שכשמה כן היא – מוציאה לפועל את החלטותיהם.

למרות שהמערכת של הוצאה לפועל פועלת כחלק מהמערכת המשפטית, פעילותה אינה מכוונת למציאת אשמים כי אם לעשיית הצדק באמצעות גביית כספים, להם זכאי אדם מתוקף מסמכים מסוימים. עם זאת, בדומה להתנהלות בבתי המשפט הרגילים, גם במסגרת זו יכולים הצדדים – גם חייבים וגם זוכים – להיות מיוצגים ע”י עורכי דין.

ייצוג ע”י עורך דין בנושא הוצאה לפועל

עורכי דין מטפלים בתחום הוצאה לפועל הן בייצוג חייבים והן בייצוג זוכים. במסגרת ייצוג זוכים, פועל עורך הדין לגביית חובות בהליכים מותרים עפ”י החוק, שמתבצעים ע”י לשכות הוצאה לפועל:

  • פסקי דין של בתי המשפט השונים לרבות החלטות ביניים שלהם.
  • שיקים, שטרות, משכנתאות ושטרי משכון.
  • סוגים שונים של צווי עשה.
  • עיקולים למיניהם.
  • כינוסי נכסים.

ייצוג חייבים על ידי עורך דין העוסק בתחום הוצאה לפועל כולל מתן הגנה מהליכי הגבייה המופנים אליהם – זאת באמצעות איחוד תיקים או הכרזה על חייב מוגבל באמצעים. הצלחות בתחום הוצאה לפועל, לזוכים וחייבים כאחד, הינן פועל יוצא של ייצוג הולם מטעם עורך דין בעל ניסיון בכל הליכי הוצאה לפועל.

משרד עורך דין עידן דביר מספק שירותים מקצועיים בתחום הוצאה לפועל, ופועל מתוך הבנה מעמיקה ויצירתיות על מנת להשיג ללקוחות את התוצאות הטובות ביותר.

a

כתבות ברשת

עו``ד עידן דביר

במהלך השנים כתבו עלינו רבות בעיתונות וברשת, היכנסו ותוכלו לקרוא על פסקי דין השונים אותם משרדנו הוביל.

היכנסו וקיראו
a

אודות משרדינו

עו``ד עידן דביר

משרדנו מתמחה בדיני צבא, פלילים, דיני תעבורה, חוזים והסכמים, תאגידים וחברות, הוצאה לפועל, קניין רוחני, צוואות וירושות

אודותינו
a

מקום משרדנו

עו``ד עידן דביר

מגדל משה אביב ברח' ז'בוטינסקי 7 רמת גן, קומה 21 ישראל. שעות הפעילות שלנו הם בשעות 9:00-18:00

צרו קשר איתנו
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support