מתוך אתר פוסטה - חשד: ייבא מחו"ל יותר מ-1000 בולי אקסטזי - עורך דין צבאי
 

מתוך אתר פוסטה – חשד: ייבא מחו”ל יותר מ-1000 בולי אקסטזי

עורך דין צבאי > כללי  > מתוך אתר פוסטה – חשד: ייבא מחו”ל יותר מ-1000 בולי אקסטזי

מתוך אתר פוסטה – חשד: ייבא מחו”ל יותר מ-1000 בולי אקסטזי

במהלך חודש אוגוסט 2018 פורסמה באתר “פוסטה” ידיעה לפיה תושב גבעתיים (23) נעצר (שלישי, 28.8) בחשד לייבוא של מאות בולי אקסטזי לישראל.

אתר פוסטה הוא אתר חדשות ואקטואליה המתמקד בפרסום ידיעות וכתבות הנוגעות לתחום הפלילים. האתר עוקב אחר החלטות בתי המשפט בערכאות השונות ומפרסם ידיעות שלדעתו לציבור הגולשים באתר יהיה עניין בהן.

כך באשר לישיבת המעצר בעניין מרשי פורסם כי:

לפי החשד נגד א. ק., הוא ייבא והחזיק סמים שלא לצריכה עצמית. לטענת המשטרה, מדובר בחשוד שנגדו מתנהלים מספר תיקים בעבירות סמים.

המשטרה תפסה משלוחים שהכילו בולי אקסטזי, אולם בחיפוש בביתו של החשוד נתפסה כמות גדולה נוספת. סך כל הבולים שלפי החשד ק. ייבא: למעלה מ-1,000. בחקירתו קשר את עצמו לסמים שנתפסו בביתו וטען שהשיגם בארץ. הוא הסכים למסור לחוקרים את סיסמת הטלפון הנייד שלו, שייבדק על ידי החוקרים.

סנגורו של החשוד, עו”ד עידן דביר, טען בדיון להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב, כי הבולים נרכשו בארץ ונועדו לשימוש אישי בלבד של החשוד. בתום הדיון קבע השופט מרדכי פלד כי “מחומר החקירה עולה כי החשוד ייבא לארץ סמים שונים בכמויות ניכרות… מדובר בייבוא סמים במספר הזדמנויות שונות… פרשה חמורה שהחקירה בה נמשכת ונותרו אף אפיקי חקירה נוספים”. השופט האריך את מעצרו של החשוד עד 2 בספטמבר.

אין תגובות

השאר תגובה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support